  12. RSS112060
  13. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
RSS112060
RSS112060
  • Tillbehör6
  • Motdelar6
  • Separat del till16
  • Använda produkter4
  1. 1 växlande kontakt – 6,4 mm bredd
  2. 6 produkter hittades
  • TRP 120VAC RC 1CO EMPTY
    TRP 120VAC RC 1CO EMPTY
    • Elektronik
    • Relämoduler och solid state-reläer
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Ytterligare produkter
    • Tomma uttag
    • 1 växlande kontakt – 6,4 mm bredd
    • PUSH IN-anslutning
    Produkt-ID:
    VPE:
    10 items
    TERMSERIES, Reläsockel, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt, Märkstyrspänning: 120 V AC ±10 %, Varaktig ström: 10 A, PUSH IN
    Datablad Nedladdningar
  • TRP 230VAC RC 1CO EMPTY
    TRP 230VAC RC 1CO EMPTY
    • Elektronik
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Ytterligare produkter
    • Tomma uttag
    • PUSH IN-anslutning
    Produkt-ID:
    VPE:
    10 items
    TERMSERIES, Reläsockel, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt, Märkstyrspänning: 230 V AC ±10 %, Varaktig ström: 10 A, PUSH IN
    Datablad Nedladdningar
  • TRS 120VAC RC 1CO EMPTY
    TRS 120VAC RC 1CO EMPTY
    • Skruvanslutning
    TERMSERIES, Reläsockel, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt, Märkstyrspänning: 120 V AC ±10 %, Varaktig ström: 10 A, Skruvanslutning
  • TRS 230VAC RC 1CO EMPTY
    TRS 230VAC RC 1CO EMPTY
    • Skruvanslutning
    TERMSERIES, Reläsockel, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt, Märkstyrspänning: 230 V AC ±10 %, Varaktig ström: 10 A, Skruvanslutning
  • TRZ 120VAC RC 1CO EMPTY
    TRZ 120VAC RC 1CO EMPTY
    • Fjäderanslutning
    TERMSERIES, Reläsockel, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt, Märkstyrspänning: 120 V AC ±10 %, Varaktig ström: 10 A, Fjäderanslutning
  • TRZ 230VAC RC 1CO EMPTY
    TRZ 230VAC RC 1CO EMPTY
    • Fjäderanslutning
    TERMSERIES, Reläsockel, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt, Märkstyrspänning: 230 V AC ±10 %, Varaktig ström: 10 A, Fjäderanslutning