  8. SD SET S2.5-5.5/PH1/2
  9. Tilbehør
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
SD SET S2.5-5.5/PH1/2
SD SET S2.5-5.5/PH1/2
  • Tilbehør6
  • Er tilbehør til6
  • Enkeltdele6
  • Enkeltdel til7
  • Anvendte produkter5
  1. Uninsulated screwdrivers and sets
  2. 6 produkter fundet
  • SDS 0.4X2.5X75
    SDS 0.4X2.5X75
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Screwdrivers
    • Uninsulated screwdrivers and sets
    • Slotted screwdriver
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    1 PC
    Screwdriver, Blade width (B): 2.5 mm, Blade length: 75 mm, Blade thickness (A): 0.4 mm
    Datablad Downloads
  • SDS 0.5X3.0X80
    SDS 0.5X3.0X80
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Screwdrivers
    • Slotted screwdriver
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    1 PC
    Screwdriver, Blade width (B): 3 mm, Blade length: 80 mm, Blade thickness (A): 0.5 mm
    Datablad Downloads
  • SDS 0.8X4.0X100
    SDS 0.8X4.0X100
    Screwdriver, Blade width (B): 4 mm, Blade length: 100 mm, Blade thickness (A): 0.8 mm
  • SDS 1.0X5.5X150
    SDS 1.0X5.5X150
    Screwdriver, Blade width (B): 5.5 mm, Blade length: 150 mm, Blade thickness (A): 1 mm
  • SDK PH1 X 80
    SDK PH1 X 80
    • Crosshead screwdriver Phillips
    Screwdriver, Blade width (B): 4.5 mm, 80 mm, Blade thickness (A): 1
  • SDK PH2 X 100
    SDK PH2 X 100
    Screwdriver, Blade width (B): 6 mm, 100 mm, Blade thickness (A): 2