  8. SD SET S2.5-5.5/PH1/2
  9. Jednotlivé díly
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
SD SET S2.5-5.5/PH1/2
SD SET S2.5-5.5/PH1/2
  • Příslušenství6
  • Je příslušenstvím6
  • Jednotlivé díly6
  • Jednotlivý díl7
  • Příbuzné výrobky5
  1. Neizolované šroubováky a sety
  2. Nalezen 6 výrobků
  • SDS 0.4X2.5X75
    SDS 0.4X2.5X75
    • Pracoviště a příslušenství
    • Nářadí
    • Šroubováky
    • Neizolované šroubováky a sety
    • Plochý šroubovák
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 ks
    Šroubovák, Šířka čepele (B): 2.5 mm, Délka čepele: 75 mm, Tloušťka čepele (A): 0.4 mm
    Datový list Soubory ke stažení
  • SDS 0.5X3.0X80
    SDS 0.5X3.0X80
    • Pracoviště a příslušenství
    • Nářadí
    • Šroubováky
    • Plochý šroubovák
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 ks
    Šroubovák, Šířka čepele (B): 3 mm, Délka čepele: 80 mm, Tloušťka čepele (A): 0.5 mm
    Datový list Soubory ke stažení
  • SDS 0.8X4.0X100
    SDS 0.8X4.0X100
    Šroubovák, Šířka čepele (B): 4 mm, Délka čepele: 100 mm, Tloušťka čepele (A): 0.8 mm
  • SDS 1.0X5.5X150
    SDS 1.0X5.5X150
    Šroubovák, Šířka čepele (B): 5.5 mm, Délka čepele: 150 mm, Tloušťka čepele (A): 1 mm
  • SDK PH1 X 80
    SDK PH1 X 80
    • Křížový šroubovák, Phillips
    Šroubovák, Šířka čepele (B): 4.5 mm, 80 mm, Tloušťka čepele (A): 1
  • SDK PH2 X 100
    SDK PH2 X 100
    • Křížový šroubovák, Phillips
    Šroubovák, Šířka čepele (B): 6 mm, 100 mm, Tloušťka čepele (A): 2