  11. SV-SMT 7.62HP/02/270MF2 SC/4 2.6SN BX
  12. On vastine kohteelle
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
SV-SMT 7.62HP/02/270MF2 SC/4 2.6SN BX
  • Lisävarusteet1
  • On vastine kohteelle2
  • Samankaltaiset tuotteet2
  1. Female plug, PUSH IN spring connection
  2. 2 tuotetta löytyi
  • BVF 7.62HP/02/180MF2 BCF/04R SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power - Hybrid
    • 6 mm²
    • Female plug, PUSH IN spring connection
    • BVF 7.62HP / BCF 3.81 180
    • BVF 7.62HP SN / BCF 3.81 SN 180MF
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    50 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 2, 180°, PUSH IN with actuator, PUSH IN without actuator, Clamping range, max. : 10 mm², Box
    Tuotesivu Lataukset
  • BVFL 7.62HP/02/180MF2 BCF/04R SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power - Hybrid
    • 6 mm²
    • BVFL 7.62HP / BCF 3.81 180
    • BVFL 7.62HP / BCF 3.81 SN 180MF
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    60 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 2, 180°, PUSH IN with actuator, Clamping range, max. : 6 mm², Box