  11. SV-SMT 7.62HP/02/270MF2 SC/4 2.6SN BX
  12. Samankaltaiset tuotteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
SV-SMT 7.62HP/02/270MF2 SC/4 2.6SN BX
  • Lisävarusteet1
  • On vastine kohteelle2
  • Samankaltaiset tuotteet2
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power - Hybrid
    • 6 mm²
    • Male headers, THR solder connection
    • SV-SMT 7.62HP / SC 3.81 270
    • SV-SMT 7.62HP / SC 3.81 270 MF
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    60 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT/THR solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 2, 270°, Solder pin length (l): 2.6 mm, tinned, black, Box
    Tuotesivu Lataukset
  • SV-SMT 7.62HP/04/270MF4 SC/4 2.6SN BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power - Hybrid
    • 6 mm²
    • SV-SMT 7.62HP / SC 3.81 270
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    36 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT/THR solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 4, 270°, Solder pin length (l): 2.6 mm, tinned, black, Box