  9. VG M25-1/MS68
  10. Samankaltaiset tuotteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
VG M25-1/MS68
VG M25-1/MS68
  • Lisävarusteet4
  • Samankaltaiset tuotteet21
  • VG M12 - MS 68
    VG M12 - MS 68
    • Connectivity
    • Cable Entry Systems and Components
    • Cable Glands
    • Cable glands for standard industrial use - IND
    • Brass nickel plated, cable glands
    • IP68 version
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    50 PC
    VG MS (standard brass cable gland), Cable glands, straight, M 12, 6 mm, OD min. 3 - OD max. 6.5 mm, IP54, IP66, IP67, IP68 - 5 bar (30 min.), IP69K, Brass, nickel-plated
    Tuotesivu Lataukset
  • VG M16 - MS 68
    VG M16 - MS 68
    • Connectivity
    • Cable Glands
    • IP68 version
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    50 PC
    VG MS (standard brass cable gland), Cable glands, straight, M 16, 7 mm, OD min. 4 - OD max. 8 mm, IP54, IP66, IP67, IP68 - 5 bar (30 min.), IP69K, Brass, nickel-plated
    Tuotesivu Lataukset
  • VG M16-1/MS68
    VG M16-1/MS68
    VG MS (standard brass cable gland), Cable glands, straight, M 16, 7 mm, OD min. 5 - OD max. 10 mm, IP54, IP66, IP67, IP68 - 5 bar (30 min.), Brass, nickel-plated
  • VG M20 - MS 68
    VG M20 - MS 68
    VG MS (standard brass cable gland), Cable glands, straight, M 20, 8 mm, OD min. 6 - OD max. 12 mm, IP54, IP66, IP67, IP68 - 5 bar (30 min.), IP69K, Brass, nickel-plated
  • VG M25 - MS 68
    VG M25 - MS 68
    25 PC
    VG MS (standard brass cable gland), Cable glands, straight, M 25, 8 mm, OD min. 10 - OD max. 14 mm, IP54, IP66, IP67, IP68 - 5 bar (30 min.), IP69K, Brass, nickel-plated
  • VG M25-1/MS68
    VG M25-1/MS68
    25 PC
    VG MS (standard brass cable gland), Cable glands, straight, M 25, 8 mm, OD min. 11 - OD max. 17 mm, IP54, IP66, IP67, IP68 - 5 bar (30 min.), Brass, nickel-plated
  • VG M32 - MS 68
    VG M32 - MS 68
    10 PC
    VG MS (standard brass cable gland), Cable glands, straight, M 32, 9 mm, OD min. 13 - OD max. 18 mm, IP54, IP66, IP67, IP68 - 5 bar (30 min.), IP69K, Brass, nickel-plated
  • VG M32-1/MS68
    VG M32-1/MS68
    10 PC
    VG MS (standard brass cable gland), Cable glands, straight, M 32, 8 mm, OD min. 15 - OD max. 21 mm, IP54, IP66, IP67, IP68 - 5 bar (30 min.), Brass, nickel-plated
  • VG M40 - MS 68
    VG M40 - MS 68
    VG MS (standard brass cable gland), Cable glands, straight, M 40, 9 mm, OD min. 18 - OD max. 25 mm, IP54, IP66, IP67, IP68 - 5 bar (30 min.), Brass, nickel-plated
  • VG M40-1/MS68
    VG M40-1/MS68
    VG MS (standard brass cable gland), Cable glands, straight, M 40, 9 mm, OD min. 19 - OD max. 28 mm, IP54, IP66, IP67, IP68 - 5 bar (30 min.), Brass, nickel-plated