  12. DRI424024LTD
  13. Jednotlivý díl
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
DRI424024LTD
DRI424024LTD
  • Příslušenství15
  • Protikusy4
  • Jednotlivý díl2
  • Příbuzné výrobky4
  1. DRI (šířka 16 mm)
  2. Nalezen 2 výrobků
  • DRIKITP 24VDC 2CO LD/PB
    DRIKITP 24VDC 2CO LD/PB
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • D-SERIES
    • Kompletní moduly
    • 2 CO kontakty (šířka 16 mm a 27 mm)
    • DRI (šířka 16 mm)
    • Připojení PUSH IN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    D-SERIES DRI, Reléový modul, Počet kontaktů: 2, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC, Trvalý proud: 5 A, PUSH IN, Testovací tlačítko k dispozici: Ano
    Datový list Soubory ke stažení
  • DRIKIT 24VDC 2CO LD/PB
    DRIKIT 24VDC 2CO LD/PB
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • D-SERIES
    • Kompletní moduly
    • DRI (šířka 16 mm)
    • Šroubové připojení
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    D-SERIES DRI, Reléový modul, Počet kontaktů: 2, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC, Trvalý proud: 5 A, Šroubové připojení, Testovací tlačítko k dispozici: Ano