  12. DRI424024LTD
  13. Använda produkter
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
DRI424024LTD
DRI424024LTD
  • Tillbehör15
  • Motdelar4
  • Separat del till2
  • Använda produkter4
  • DRI424012LTD
    DRI424012LTD
    • Elektronik
    • Relämoduler och solid state-reläer
    • Universellt område
    • D-SERIES
    • Enskilda komponenter
    • DRI (16 mm bredd)
    • Enskilda reläer
    • 2 växlande kontakter
    • Med LED, frihjulsdiod och provknapp
    Produkt-ID:
    VPE:
    20 items
    D-SERIES DRI, Relä, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt AgSnO, Märkstyrspänning: 12 V DC, Varaktig ström: 5 A, Flatstiftsanslutningar (2,5 mm × 0,5 mm), Testknapp finns: Ja
    Datablad Nedladdningar
  • DRI424024LTD
    DRI424024LTD
    • Elektronik
    • Universellt område
    • D-SERIES
    • Enskilda komponenter
    • DRI (16 mm bredd)
    • Enskilda reläer
    • 2 växlande kontakter
    Produkt-ID:
    VPE:
    20 items
    D-SERIES DRI, Relä, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt AgSnO, Märkstyrspänning: 24 V DC, Varaktig ström: 5 A, Flatstiftsanslutningar (2,5 mm × 0,5 mm), Testknapp finns: Ja
    Datablad Nedladdningar
    • DRI (16 mm bredd)
    D-SERIES DRI, Relä, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt AgSnO, Märkstyrspänning: 48 V DC, Varaktig ström: 5 A, Flatstiftsanslutningar (2,5 mm × 0,5 mm), Testknapp finns: Ja
    • DRI (16 mm bredd)
    D-SERIES DRI, Relä, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt AgSnO, Märkstyrspänning: 110 V DC, Varaktig ström: 5 A, Flatstiftsanslutningar (2,5 mm × 0,5 mm), Testknapp finns: Ja