  12. RCL424024
  13. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
RCL424024
RCL424024
  • Tillbehör4
  • Motdelar5
  • Separat del till8
  • Använda produkter8
  1. 2 växlande kontakter – 12,8 mm bredd
  2. 5 produkter hittades
  • TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
    TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
    • Elektronik
    • Relämoduler och solid state-reläer
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Ytterligare produkter
    • Tomma uttag
    • 2 växlande kontakter – 12,8 mm bredd
    • PUSH IN-anslutning
    Produkt-ID:
    VPE:
    10 items
    TERMSERIES, Reläsockel, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt, Märkstyrspänning: 24…230 V UC ±10 %, Varaktig ström: 10 A, PUSH IN
    Datablad Nedladdningar
  • TRP 24VDC 2CO EMPTY
    TRP 24VDC 2CO EMPTY
    • Elektronik
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Ytterligare produkter
    • Tomma uttag
    • PUSH IN-anslutning
    Produkt-ID:
    VPE:
    10 items
    TERMSERIES, Reläsockel, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt, Märkstyrspänning: 24 V DC ±20 %, Varaktig ström: 10 A, PUSH IN
    Datablad Nedladdningar
  • TRS 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
    TRS 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
    • Skruvanslutning
    TERMSERIES, Reläsockel, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt, Märkstyrspänning: 24…230 V UC ±10 %, Varaktig ström: 10 A, Skruvanslutning
  • TRS 24VDC 2CO EMPTY
    TRS 24VDC 2CO EMPTY
    • Skruvanslutning
    TERMSERIES, Reläsockel, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt, Märkstyrspänning: 24 V DC ±20 %, Varaktig ström: 10 A, Skruvanslutning
  • TRZ 24VDC 2CO EMPTY
    TRZ 24VDC 2CO EMPTY
    • Fjäderanslutning
    TERMSERIES, Reläsockel, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt, Märkstyrspänning: 24 V DC ±20 %, Varaktig ström: 10 A, Fjäderanslutning