  10. SLS 5.08/18/180B SN OR BX
  11. Is counterpart of
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
SLS 5.08/18/180B SN OR BX
SLS 5.08/18/180B SN OR BX
  • Accessories8
  • Is counterpart of11
  • Related products27
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 11 products found
  • BLZP 5.08HC/18/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/18/180 SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Female plugs - clamping yoke screw connection
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    Item No.:
    Packaging unit:
    18 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 5.08 mm, Number of poles: 18, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 4 mm², Box