  7. WPD 107 1X95/2X35+8X25 GY
  8. Samankaltaiset tuotteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
WPD 107 1X95/2X35+8X25 GY
WPD 107 1X95/2X35+8X25 GY
  • Lisävarusteet1
  • Samankaltaiset tuotteet48
  • WPD 104 1X25+1X16/2X16+3X10 GY
    WPD 104 1X25+1X16/2X16+3X10 GY
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Power distribution
    • Potential distribution block
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    Potential distributor terminal, Screw connection, grey, 25 mm², 164 A, 1000 V, Number of connections: 7, Number of levels: 1
    Tuotesivu Lataukset
  • WPD 105 1X35+1X16/2X25+3X16 GY
    WPD 105 1X35+1X16/2X25+3X16 GY
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Power distribution
    • Potential distribution block
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    Potential distributor terminal, Screw connection, Light Grey, 35 mm², 214 A, 1000 V, Number of connections: 7, Number of levels: 1
    Tuotesivu Lataukset
  • WPD 106 1X70/2X25+3X16 GY
    WPD 106 1X70/2X25+3X16 GY
    Potential distributor terminal, Screw connection, Light Grey, 70 mm², 215 A, 1000 V, Number of connections: 6, Number of levels: 1
  • WPD 107 1X95/2X35+8X25 GY
    WPD 107 1X95/2X35+8X25 GY
    Potential distributor terminal, Screw connection, Light Grey, 95 mm², 270 A, 1000 V, Number of connections: 11, Number of levels: 1
  • WPD 111 1X95/4X35 GY
    WPD 111 1X95/4X35 GY
    Potential distributor terminal, Screw connection, Light Grey, 95 mm², 232 A, 1000 V, Number of connections: 5, Number of levels: 1
  • WPD 113 1X185+1X150/8X35 GY
    WPD 113 1X185+1X150/8X35 GY
    Potential distributor terminal, Screw connection, Light Grey, 185 mm², 353 A, 1000 V, Number of connections: 10, Number of levels: 1
  • WPD 108 1X120/2X35+3X25+4X16 GY
    Potential distributor terminal, Screw connection, Light Grey, 120 mm², 400 A, 1000 V, Number of connections: 10, Number of levels: 1
    Potential distributor terminal, Screw connection, Light Grey, 185 mm², 490 A, 1000 V, Number of connections: 10, Number of levels: 1
  • WPD 104 1X25+1X16/2X16+3X10 BK
    WPD 104 1X25+1X16/2X16+3X10 BK
    Potential distributor terminal, Screw connection, black, 25 mm², 164 A, 1000 V, Number of connections: 7, Number of levels: 1
  • WPD 104 1X25+1X16/2X16+3X10 BL
    WPD 104 1X25+1X16/2X16+3X10 BL
    Potential distributor terminal, Screw connection, blue, 25 mm², 164 A, 1000 V, Number of connections: 7, Number of levels: 1